Ankara Avukat Fatih Tahancı, Çukurambar – Söğütözü semtinde bulunan merkez ofisi ile müvekkillerine avukatlık ve danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

 Bir avukatın asli görevi müvekkiline mevcut hukuk kuralları çerçevesinde hukuki güvenlik sağlamaktır. Ankara En iyi Avukat Fatih Tahancı ve alanında uzman avukat ve danışman takım arkadaşları ile Çukurambar, Çankaya/Ankara’da bulunan ofislerinde müvekkillerine hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır. Avukat Fatih Tahancı’nın başta Türkiye’nin 81 ilindeki ve yurtdışındaki birçok önemli merkezde bulunan çözüm ortakları ile müvekkillerine yurtiçinde ve yurtdışındaki hukuki meselelerinde yardımcı olmaktadır. Avukat Fatih Tahancı sadece mevcut ortaya hukuki uyuşmazlıklar konusunda avukatlık hizmeti sunmamakta ileride çıkması muhtemel uyuşmazlıkların önüne geçmeye yönelik olarak danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Avukatlık mesleği salt hukuk fakültesinde verilen bilgilerle yapılamayacak noktayı çok uzun bir zaman önce geride bırakmıştır. Günümüzde avukatların; güncel hayatı çok yakından takip etmesi yanı sıra, ortaya çıkan yeni teknolojiler ile birlikte bu yeni alanların hukuki düzenlemelerinden bihaber olmamasını o alanda bilgi sahibi olmasını da gerekli kılmaktadır. Bu da ancak genç ve dinamik bir kadroya sahip olunması ile mümkündür. Kaliteli ve saygın bir hukuk hizmeti için Avukat Fatih Tahancı ile iletişime geçebilirsiniz.


Ankara Avukat Fatih Tahancı uzman avukat ve danışmanların olduğu nitelikli kadrosuyla hukuki bilgi ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Ankara ili Çankaya ilçesinde bulunan ankara en iyi avukat Tahancı Hukuk Bürosu müvekkilleri en iyi şekilde temsil etme gayreti içerisinde saygın hukuk bürolarından birisidir.

Tahancı Hukuk Bürosu olarak ceza davaları, idare davaları, iş davaları, trafik kazası davaları, icra davaları, boşanma davaları gibi hukukun hemen hemen her alanında Ankara’da hizmet vermektedir. Merkezinin Ankara’da olması sebebiyle Anayasa Mahkemesi, Yargıtay ve Danıştay tarafından verilen güncel emsal kararları gözden geçirerek uygulamaya geçirilmesi noktasında uzman avukat kadrosuyla hizmet sunmaktadır. Sahip olduğu konum itibariyle güncel hukuki meseleleri de uzman avukat kadrosuyla takip etmekte ve uygulamaktadır. Ankara merkezli olmakla birlikte yurtiçinde ve yurtdışında müvekkillerine Tahancı Hukuk Bürosu olarak hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

Comments